Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Настроювання захисту даних комп'ютерної мережі при використанні ОС Windows

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
ІКТА
Факультет:
ЗІ
Кафедра:
Кафедра безпеки інформаційних технологій

Інформація про роботу

Рік:
2020
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Програмно апаратні засоби захисту інформації в інформаційно комунікаційних системах

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА” ІКТА Кафедра БІТ ЗВІТ ДО ЛАБОРАТОРНОЇ РОБОТИ № 2 з курсу: “ Програмно-апаратні засоби захисту інформації в інформаційно-комунікаційних системах” На тему: “Настроювання захисту даних комп'ютерної мережі при використанні ОС Windows” Варіант № 1 Львів 2020 Мета роботи Визначення прав доступу до ресурсів операційної системи. Настроювання правил авторизації й прав доступу до мережних об'єктів і файлової системи сімейства операційних систем Windows для забезпечення захисту інформації. Ідентифікація комп'ютерів у мережі. Настроювання протоколів безпеки. Використання протоколів безпеки для віртуальних приватних мереж. Створення політики вилученого доступу. Ключові положення ОС Windows, починаючи з версії 2000, підтримує кілька методів контролю вхідного доступу. Одним з найбільш простих і одночасно самих потужних є фільтрація TCP/IP. Фільтрація TCP/IP корисна з погляду безпеки, оскільки працює в режимі ядра, на відміну від протилежних методів контролю вхідного доступу на комп'ютери, наприклад, фільтри політики IPSec або сервер маршрутизації й вилученого доступу, які залежать від процесів режиму користувача або служби робочих станцій і серверів. Для контролю вхідного доступу за протоколом TCP/IP може бути використана комбінована схема із застосуванням фільтрації TCP/IP, фільтрів IPSec і фільтрації пакетів маршрутизації й вилученого доступу. Такий метод особливо ефективний, якщо потрібно контролювати як вхідні, так і вихідні пакети протоколу TCP/IP. Фільтрація TCP/IP дозволяє стежити тільки за вхідним доступом. Завдання до лабораторної роботи 1. Настроїти забезпечення безпеки стека протоколів TCP/IP, а також настроїти мережну ідентифікацію робочих станцій. Для цього в утиліті «Властивості комп'ютера» (Computer Properties) необхідно надати відомості про комп'ютер, настроївши мережне ім'я, робочу групу, опис, а також задати логічну адресу мережі, настроїти протоколи в утиліті «Мережне оточення» (My network places). 2. Настроїти безпеку, за допомогою додаткових вкладок в утиліті «Мережне оточення» (My network places). 3. Після виконання завдання з табл. 2.3, визначте фізичну адресу мережного адаптера вашого комп'ютера і його доменне ім'я за допомогою утиліти cmd і команди ipconfig з ...
Антиботан аватар за замовчуванням

11.05.2020 14:05

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини